Las Vegas. Miasto grzechu, rozpusty, hazardu i neonów rozświetlonych. Jedna z ostatnich e-rowerowych propozycji Kreidlera to również Las Vegas, czyli nazwa – jak na rowery – dosyć nietypowa.

Umieszczony centralnie silnik Boscha (Performance Line – 250 wat) oraz rama w kolorze perlistej bieli ze złotym napisem – tym wyróżnia się m.in. nowa propozycja niemieckiego producenta rowerów, firmy Kreidler. Las Vegas to nowy e-rower górski o agresywnym wyglądzie i efektownym wykończeniu, co widać chociażby na przykładzie osłony łańcucha.

Amortyzatory – przednie i tylne – dostarczyła niemiecka firma Magura. Przedni widelec to Magura TS 8 R (skok – 140 mm) z systemem DLO. Mechanizm wyposażony jest w trzy nastawienia „Open-Firm-Lockout”. Zlokalizowany po prawej stronie zawór można przestawiać jednym kliknięciem i dostosować do rodzaju pokonywanego terenu.

W rowerze spotkamy również osprzęt Shimano XT, w tym m.in. seryjnie montowane hamulce hydrauliczne i przerzutki. Jeśli chodzi o koła, to projektanci Kreidlera zdecydowali się na rozmiar 27.5″, co w założeniu zapewniać ma sprawniejsze pokonywanie nierówności. Opony to z kolei Schwalbe Racing Ralph w rozmiarze 2.25″, czyli propozycja dedykowana nawierzchni szutrowej.

Cena e-roweru Kreidler Las Vegas 2.0 oscyluje w granicach ok. 17 tys. zł.

Specyfikacja techniczna:

Silnik: Bosch Perormance Line, centralnie umieszczony, 250 wat
Bateria: Bosch, 400 wat
Hamulce: hydrauliczne Shimano Deore BR-M785 z tarczami
Przerzutka: Shimano XT, 10-biegowa
Amortyzatory: Magura TS 8 R 140/Magura TS RC
Waga: 20,1kg

Z ofertą marki Kreidler można zapoznać się m.in. pod adresem: www. kreidler.pl.

Galeria: